Arena Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


/
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 culorile fonturilor

Go down 
4 posters
AuthorMessage
jedimind

jedimind


Posts : 68
Join date : 2010-10-16
Age : 26
Location : chinezia

culorile fonturilor Empty
PostSubject: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeThu Oct 21, 2010 10:33 am

mie imi place dark-side la nebunie Smile) misto asa,negru cu rosu,dar ar fi mai indicat sa schimbi in niste culori mai vii re,este prea sobru,nu stiu,adica daca vrei sa populam ar trebui sa il facem mai atractiv,nu zic ca nu este,pt mine este,dar gusturile nu se discuta.prima oara cand intri pe forum te dor ochii si e cam obositor,sugestia mea.sper sa o ai in vedere.salut.
Back to top Go down
Re.
Admin
Re.


Posts : 101
Join date : 2010-10-15

culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeThu Oct 21, 2010 5:07 pm

te dor ochii de la culoarea neagra pasarica ?
Back to top Go down
iKy
Admin
iKy


Posts : 121
Join date : 2010-10-15
Location : Bucharest gen

culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeFri Oct 22, 2010 4:34 am

Aspectul vizual este in grija mea , ar fi mai bine sa bag fundalu gri deschis si scrisul negru?
Back to top Go down
https://arenasrv.darkbb.com
jedimind

jedimind


Posts : 68
Join date : 2010-10-16
Age : 26
Location : chinezia

culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeFri Oct 22, 2010 7:09 am

in primul rand negrul nu e culoare tataie Smile si in al 2-lea rand era o sugestie,nu ma dor pe mine ochii,a venit un prieten la mine si era pagina deschisa cand eu nu eram la comp si a aruncat si el o privire.atata tot.vroiam dar sa se stie si sa se ia in vedere,nimic mai mult.
Back to top Go down
timmy-

timmy-


Posts : 31
Join date : 2010-10-21
Age : 34
Location : Piatra-Neamt

culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeTue Oct 26, 2010 2:31 pm

auzi tataee da pe matale nu te dor ochisorii ? ;Wink
Back to top Go down
Re.
Admin
Re.


Posts : 101
Join date : 2010-10-15

culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeTue Oct 26, 2010 10:53 pm

gurea ma ca va pleznesc
Back to top Go down
jedimind

jedimind


Posts : 68
Join date : 2010-10-16
Age : 26
Location : chinezia

culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeThu Oct 28, 2010 8:28 am

iKy wrote:
Aspectul vizual este in grija mea , ar fi mai bine sa bag fundalu gri deschis si scrisul negru?
daca ai autoritatea necesara si mana libera de la seful nostru,atunci poti incerca o modificare.o zi echilibrata.
Back to top Go down
Re.
Admin
Re.


Posts : 101
Join date : 2010-10-15

culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeSat Nov 06, 2010 4:43 am

acum chiar sunt de cacat culorile
Back to top Go down
iKy
Admin
iKy


Posts : 121
Join date : 2010-10-15
Location : Bucharest gen

culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeSat Nov 06, 2010 5:43 am

=))


fac descoperiri pe secunda ce trece Very Happy
Back to top Go down
https://arenasrv.darkbb.com
jedimind

jedimind


Posts : 68
Join date : 2010-10-16
Age : 26
Location : chinezia

culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeThu Nov 11, 2010 12:44 pm

taci,am intrebat Smile) ichi unde dracu umbli ca nu mai da lumea de tine sa te injure Smile).te iubim fa.
Back to top Go down
iKy
Admin
iKy


Posts : 121
Join date : 2010-10-15
Location : Bucharest gen

culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 1:25 pm

sunt mereu prezent, dar nu mereu vizibil :O , si eu simt afectiune fata de voi Sad(
Back to top Go down
https://arenasrv.darkbb.com
jedimind

jedimind


Posts : 68
Join date : 2010-10-16
Age : 26
Location : chinezia

culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 7:12 am

simti cum o sa iti iei box daca nu schimbi culorile?Smile)
Back to top Go down
iKy
Admin
iKy


Posts : 121
Join date : 2010-10-15
Location : Bucharest gen

culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 11:34 am

am schimbat na , accept sugestii nu numa neplaceri vagi Smile)
Back to top Go down
https://arenasrv.darkbb.com
Sponsored content





culorile fonturilor Empty
PostSubject: Re: culorile fonturilor   culorile fonturilor I_icon_minitime

Back to top Go down
 
culorile fonturilor
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Arena Server :: Reclamatii si Sugestii :: Sugestii forum/server-
Jump to: