Arena Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


/
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bosorogule :))

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Si tu smecher

Si tu smecher


Posts : 1
Join date : 2011-01-12

Bosorogule :)) Empty
PostSubject: Bosorogule :))   Bosorogule :)) I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 2:09 pm

Asta pentru ca esti un retard de prima clasa si un om ratat pe toate planurile.Cum pm ai gandit faza aia sa imi dai ban pe forum, ca sa nu pot posta si voi sa postati care mai de care avea idei de cacat?Pai normal ca voi aveati dreptate, ca eu nu puteam posta, bine, ca nici nu mi-am dat intereseul sa imi fac 100 conturi sa va disper pe forum, astia de il administrati si daca va spameaza unul stergeti fiecare post nu pe toate odata.Trecem peste detaliile astea, ca la cat esti de ratat, Re. ai atras dupa tine numai ratati pe serverul asta deci nu am putut decat sa ma bucur ca ai facut curatenie la mine in ograda.Bosorogule, nu te mai umfla in pene, ai peste 40 ani, 43 daca nu ma insel si esti un RATAT, nu ma bucur ca ai inchis serverul pentru ca nu am nici un castig, faptul ca l-ai deschis mi-a placut ca ai luat cu tine toate saraciile de pe serverul asta.Deci cu tine si fara tine, e la fel de placut.Pune mana, fa ceva in viata, nu te mai imprumuta de bani sa iti faci un server de counter luat la oferta, 2 luni platite plus una gratis, si sa te barfeasca lumea ca ai sa le dai bani, ramp si sharky si care mai sunt pentru ca tu esti ala ratatul ca esti 0 pe toate planurile.In afara de o cafea la calculator, alt lux nu iti permiti, in afara de o janghina de calculator, altceva nu ai, stai cu mata in casa si folosesti HLSW pe post de soft sexual.Ma frate, nu rad de nimeni, pentru ca azi urcam, azi coboram, dar eu am o vorba:cand esti prost si un om de nimic, stai in pm in banca ta.In speranta ca te-am lamurit ce fel de parere am avut eu despre tine toti anii astia iti urez un an mai bun, saracule care esti.
Back to top Go down
Re.
Admin
Re.


Posts : 101
Join date : 2010-10-15

Bosorogule :)) Empty
PostSubject: Re: Bosorogule :))   Bosorogule :)) I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 3:24 pm

Cat de retardat mintal poti sa fi nea L3o. zici ca nu te intereseaza serveru asta ca suntem numa ratati dar nu sti ce sa mai faci ca sa bagi tot felu de intrigi de 2 lei ..stai sati faci usere pe forum sa postezi peste tot cacatu ala de discutie ca sa ce ? in 3 luni de cand e serveru asta nai scapat nici o discutie ..intri cu tot felu de nikuri pe server inclusiv cu nikurile la adminii tai ...dar afirmi ca nu te intereseaza acest server .nu inteleg ce treaba ai cu noi si care e problema ta ?ai ajuns sa ma insulti de mama fmm de bolnav mintal .....nuti doresc sa ai probleme cu aia batrani nici 5% din ce probleme am eu acum cu asta batrana ....fmm de paranoic ratat . indiferent cate usere iti mai faci sau ce mortii matii mai faci nu o sati mai raspund pentru ca nu se merita ca cineva sa se puna la mintea unui cacat pansat de genu tau ...
Back to top Go down
Re.
Admin
Re.


Posts : 101
Join date : 2010-10-15

Bosorogule :)) Empty
PostSubject: Re: Bosorogule :))   Bosorogule :)) I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 3:34 pm

Stai pe forum jegosule, iti e frica sa nu postez?Pai iau mailurile din forum de la ratatii tai cu care ai jucat acolo si le dau lor postul ala lor.Tot ratat ramai......uitasem sa pun si mailu asta care lam primit de la tine ..sa vada lumea cat de neinteresat esti tu de noi ...


Back to top Go down
Sponsored content





Bosorogule :)) Empty
PostSubject: Re: Bosorogule :))   Bosorogule :)) I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Bosorogule :))
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Arena Server :: Distractii :: Offtopic-
Jump to: