Arena Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


/
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
tezeuu

tezeuu


Posts : 1
Join date : 2011-01-19

UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!! Empty
PostSubject: UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!!   UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!! I_icon_minitimeWed Jan 19, 2011 8:50 am

Va salut cu respect,sunt jucatorul tezeu,un jucator mediu ca si valoare,respectuos si care imi vad de treaba mea pe serverele frecventate.Joc cs de 11 ani,steam on de 7 ani,cunosc toate motivele existente pentru care ai putea lua ban pe un server si nu are rost sa le amintesc aici.Ceea ce ma minuneaza este faptul ca astazi am descoperit un motiv nou pentru care se poate lua ban,acesta fiind urmatorul:Eroul nostru este Re.,un personaj pe care eu,sincer sa fiu,nu il vedeam nici suferind,nici nedrept...si TOTUSI...iata pentru ce am primit eu ban astazi de la el,dupa ce am avut''nesansa''de ai da cateva head-uri..mai departe dau copi si paste din consola:

*** tezeu killed Re. with a headshot from m4a1***
[G]*DEAD*Re. : ba
[G]*DEAD*Re. : il banez pasta
Re. : mi se rope pola
Re. : daca il pui sa joace fara cfg e muci
tezeu : de mn vb ?
[G]*ALIVE*UnR3@l : e skill ...
Re. : e pola mea
[G]*DEAD*Re. : playere ia iesi singur
tezeu : ai motiv de te iei de mine jucatorule?
Re. : da
Re. : nu vrea muschiu meu sa joci aici
Re. : iesi singur sau te dau eu
tezeu : ba esti nebun cu capu?
[G]*DEAD*Re. : da
tezeu : dami motiv
tezeu : unul singur
tezeu : vb urat pe sv?
Re. : nu vreau eu sati vad muia pe serva sta
Re. : ajunge ?
tezeu : de ce vb asa?
[G]*ALIVE*Re. : vb cum vrea pola mea
Kicked by Console: "banat permanent"
Kicked :"banat permanent


Haideti sa fim seriosi....va multumesc anticipat si astept raspuns de la persoanele competente,stima!
Back to top Go down
Re.
Admin
Re.


Posts : 101
Join date : 2010-10-15

UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!! Empty
PostSubject: Re: UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!!   UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!! I_icon_minitimeWed Jan 19, 2011 6:22 pm

si nu vrea pola mea sa te vada nici pe forum ..ai ban si aici
Back to top Go down
jedimind

jedimind


Posts : 68
Join date : 2010-10-16
Age : 26
Location : chinezia

UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!! Empty
PostSubject: Re: UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!!   UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!! I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 12:52 am

Tafnosule Smile) No @ alien cyclops clown What a Face Rolling Eyes Twisted Evil Embarassed tongue Suspect pirat monkey pig confused affraid Sleep bom santa cherry albino rendeer sunny afro lol! elephant flower study scratch farao
Back to top Go down
Sponsored content





UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!! Empty
PostSubject: Re: UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!!   UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
UITATI-VA SI MINUNATIVA DE CE AM LUAT BAN PE ACEST SERVER!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» server

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Arena Server :: Reclamatii si Sugestii :: Reclamatii-
Jump to: