Arena Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


/
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pt Admini si OWNERI

Go down 
AuthorMessage
Kaze

Kaze


Posts : 20
Join date : 2010-10-20

Pt Admini si OWNERI Empty
PostSubject: Pt Admini si OWNERI   Pt Admini si OWNERI I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 12:36 pm

Sper sa ma intelegeti si pe mn Smile Va urma o perioada de 5-6 luni in care voi juca numai in serile de weekend cs pe server acest lucru datorandu-se faptului ca sunt cls a 12 si peste cateva luni am de dat un bac . Si se pare ca am ajuns la concluzia ca tre sa ma apuc sa invat si sa las cs'u o perioada mai usor ,sunt la un profil de mate info si este de belea cu mate M1 la bac Neutral ,si nu am incotro ,plus ca m-am apucat deja de meditatii nebuneli .....sincer nu sunt genu : tocilar dar asta este realitatea nici mie nu imi convine dar nu am incotro de la vara voi putea sa joc mai mereu dar pana atunci tre sa invat .
Dorinta mea ar fi sa imi ramana adminu On ca sa am acces la comenzi cand sunt pe server ,cel mai probabil in weekend.
Chiar imi pare rau de aceasta scadere a timpului in care voi juca cs dar asta este nu pot face acum o tragedie din asta ,tre sa mergem innainte. Pe forum voi fi activ dar pe server nu prea .
Ceau si dak e lasati si voi un reply Smile
Back to top Go down
 
Pt Admini si OWNERI
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Regulament Admini

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Arena Server :: Distractii :: Offtopic-
Jump to: